Vlasec SUFIX 0,28 - 0,35mm - Vlasce

Vlasec SUFIX 0,28 - 0,35mm

VariantaCenaDostupnosť 
7,10 €skladom
7,10 €skladom
7,50 €skladom
 

Vlasec SUFIX Specialist

Pri výrobe šnúr a návazcových materiálov sú používané tak špecifické technológie, že si ich môže dovoliť len niekoľko málo svetových výrobcov. Skrátka nech chytáte na sladkovodnom jazere či na hlbokom morskom dne, Sufix Vám pomôže k Vášmu vysnenému úlovku.

Firma Sufix je popredný americký výrobca špičkových rybárskych vlascov, šnúr a návazcových materiálov. Všetky výrobky sú testované nezávislým kontrolórom v USA, kde musí vyhovieť prísnym normám, a až potom dostanú zvláštnu atest. Tým je zaručené, že priemery a nosnosti výrobkov Sufix presne odpovedajú udávaným hodnotám na etiketách.

Firma Sufix zásobuje rybárov svojimi výrobkami viac ako 25 rokov a za túto dobu získala veľa skúseností a stala sa skutočným gigantom vo svojom odbore. Svoje produkty vyváža do neskutočných 75 krajín sveta. Výskumné a vývojové stredisko firmy Sufix je dnes už legendou vo vývoji rybárskych vlascov a zamestnáva niekoľko desiatok špičkových odborníkov. Ročná produkcia vlascov Sufix by obopol planétu Zem najmenej 16× po rovníku. Spriadacie technológie firmy Sufix je tiež považovaná za absolútnu špičku.Podobné produkty

Vlasec Profiline - kapor

Vlasec Profiline - kapor
Detail
Cena od: 4,80 €

Vlasec Cortest fluo 150 m

Vlasec Cortest fluo 150 m
Detail
Cena od: 3,90 €

Vlasec Supron EVO

Vlasec Supron EVO
Detail
Cena od: 7,10 €

Vlasec Hokkaido carp

Vlasec Hokkaido carp
Detail
Cena od: 2,80 €
Kategórie
Rýchly kontakt
Rybárske potreby
Šťastný rybár

Tel.: 775 089 908, 739 681 841
Email: info@stastny-rybar.com
Skype: stastny-rybar

Možnosti doručení
  • Zásilkovna.sk od 3,50 €
Možnosti platby
  • Bankovný prevod - 0 €
  • Dobírka - 0,90 €

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online., v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.