PVA sáčok - PVA program

PVA sáčok

Vaša cena: 2,50 €
Dostupnosť: skladom

PVA sáčok:

 70x200 mm    10 ks v balení

 Rozpustný sáčok, pomocou ktorého možno do tesnej blízkosti háčika s nástrahou disribuova+t sypkú návnadu. Rovnako ako rozpustná šnúra sa pančucha po dopade na dno rozpustí a nástraha potom voľne leží v tesnej blízkosti háčika.

Použitie

Asi najčastejším dôvodom na použitie PVA je lokálne kŕmenie v blízkosti nástrahy. To sa používa predovšetkým vtedy, ak nechceme príliš kŕmiť a chceme len upútať pozornosť rýb k svojej nástrahe. Okrem kŕmidla je to jediný spôsob, ako dostať návnadu priamo k našej nástrahe z brehu. 


PVA sa tiež používa, keď potrebujeme zabezpečiť, aby sa náväzec alebo celá montáž nezamotali pri náhode, a v neposlednom rade sa PVA nasadzuje vo chvíli, kedy potrebujete dostať háčik s nástrahou a kŕmením na dno skrz hustú spleť vodných rastlín. Ak nahodíte do tejto vodnej džungle bez zabalenia do rozpustného materiálu, pravdepodobne vám háčik i s nástrahou zostane visieť niekde v rastlinách a je len minimálna šanca, že by sa háčik mohol správne zapichnúť do rybej tlamky.


Obrázky PVA sáčok

PVA sáčok PVA sáčok PVA sáčok PVA sáčok


Podobné produkty

PVA pančucha náhradná

PVA pančucha náhradná
Detail
Cena od: 6,30 €

Tubus so zatláčadlom

Tubus so zatláčadlom
Detail
Cena od: 11,40 €
Kategórie
Rýchly kontakt
Rybárske potreby
Šťastný rybár

Tel.: 775 089 908, 739 681 841
Email: info@stastny-rybar.com
Skype: stastny-rybar

Možnosti doručení
  • Zásilkovna.sk od 3,50 €
Možnosti platby
  • Bankovný prevod - 0 €
  • Dobírka - 0,90 €

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online., v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.