Navijak Expert Long Cast 9000 - Navijáky

Navijak Expert Long Cast 9000

Vaša cena: 57,00 €
Dostupnosť: skladom

Predstavujeme navijak výnimočného vypracovanie pre tých, ktorí majú záujem o realizáciu dlhých nahodení nad 100 metrov. Tieto nároky splníte spoločne s navijakom na dlhé hody Carp Expert 9000. (6 ložísk)  

Veľká kužeľovitá cievka na dlhé hody: spodný priemer 74 mm, vrchný priemer 72 mm. Prevodový pomer 4,6: 1. Tak na úplné otočenie kľučky dokážeme navinúť až 1 meter vlasca, ak navijak naplníme vlascom po okraj. Z veľkej cievky ľahko beží vlasec, dokážeme s ním ďaleko nahodiť, čo dokážeme vďaka veľkému prevodovému pomeru a rýchlo opäť navinúť. Brzdový systém s obrovskými lamelami funguje precízne, nelepí sa. Rolnička je opatrená ložiskami, beží pekne, materiál trubičky preklápača vyžaruje stabilitu. Os má priemer 5 mm, preto sa ani počas pôsobenia väčších záťaží neohne. Rotor je stabilný, nekmitá.  

Klička si zaslúži osobitnú pozornosť! Kovová kľučka vynikajúceho a precízneho vypracovania, vďaka čomu je veľmi pevná a estetická zároveň. Nespôsobuje jej problém namotaní 100–200 gramové koncovej montáže. Pohon založený na obrovských talířovitých bicykloch navijaku prepožičiava pevnosť a spoľahlivosť.  

Zhrnutím môžeme povedať, že medzi navijaky na dlhé hody sa objavil spoľahlivý kus, ktorý (toto je už len subjektívne myšlienka) dokonale vyhovuje aj pri love sumca. Pohon navijaka dostal kovový kryt. Pre spoľahlivosť, odolnosť a pohodlné používanie, ktoré zabezpečuje ľahká konštrukcia z grafitu je tento materiál obľúbený u výrobcov navijakov.  

Na navijak sa dostala pre navijaky na dlhé hody typické odhlečená kovová cievka s veľkou kapacitou vlasca. Natiahnutie, kužeľovitý tvar napomáha pri nahodeniach s odmotáváním vlasca. Na kraj navijaku sa dostal odolný poťah, ktorý predĺži dĺžku hodu, ale taky neničí vlasec.  

Pri zdolávaní veľkých rýb je dôležité, aby sa brzdný systém navijaku neopotrebovala, preto to môže viesť až k pretrhnutiu vlasca a strate ryby. Na tento navijak sa dostala brzda odolná proti opotrebeniu z kvalitného materiálu, ktorú je potrebné nastaviť ešte pred začiatkom lovu v závilosti na nosnosti vlasca náväzca a tvrdosti prútu.



Podobné produkty

Navijak New Golden

Navijak New Golden
Kúpiť
Cena: 14,80 €

MILFA GRADUS Q

MILFA GRADUS Q
Kúpiť
Cena: 17,70 €

Navijak VIGOR SOL

Navijak VIGOR SOL
Kúpiť
Cena: 10,60 €

Navijak Skittish

Navijak Skittish
Detail
Cena od: 22,80 €

Navijak Daiwa Sweepfire

Navijak Daiwa Sweepfire
Detail
Cena od: 23,20 €

Navijak Consensus

Navijak Consensus
Kúpiť
Cena: 24,50 €
Kategórie
Rýchly kontakt
Rybárske potreby
Šťastný rybár

Tel.: 775 089 908, 739 681 841
Email: info@stastny-rybar.com
Skype: stastny-rybar

Možnosti doručení
  • Zásilkovna.sk od 3,50 €
Možnosti platby
  • Bankovný prevod - 0 €
  • Dobírka - 0,90 €

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online., v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.